СМЕШТАЈ У КРАЉЕВУ

Смештај на аеродрому

Аероклуб Михајло Петровић на аеродрому располаже објектом за смештај и исхрану полазника обуке. Објекат се састоји од ресторана са сопственом кухињом и интерната који чине четири двокреветне собе са два купатила. Како сам аероклуб нема довољно средстава за одржавање својих објеката, нити та средства добија од општине или републике, ови објекти су дужи низ година ван употребе. Стање је нарочито погоршано након разорног земљотреса који је задесио Краљево 2010. године. Донацијама самих чланова клуба и спонзора, аероклуб је успео да као приритетну активност реализује реконструкцију WC-а у оквиру ресторана. Ресторан је издат у закуп и поново је у функцији. Извршена је делимична реконструкција неких објеката али су наше могућности и даље прилично скромне...више.

Смештај у граду и околини

Уколико вам је потребан смештај наш град и оближње бање нуде солидан избор хотела као и сеоских домаћинстава.

Хотел Турист Хотел Crystal Хотел Ботика

Хотел Royal Сеоски туризам Хотел Техноград