КAKO ДОЋИ ДО НАС

Аеродром Бреге се налази североисточно од града Краљева, 2,6 km од центра града и 2,5 km западно од ушћа реке Ибар у Западну Мораву, у близини фабрике Магнохром.

Координате референтне тачке аеродрома (ARP) су:

434354,54 N
0204304,59 E

View Aeroklub "Mihajlo Petrović" LYKA in a larger map

Адреса:
Аероклуб "Михајло Петровић"
Стари аеродром бб
36000 Краљево

Телефон:
062/252-429, 062/252-444

Уколико сте у наш град стигли железницом или аутобусом у непосредној близини обе станице налази се аутобуско стајалиште на коме на сваких пола сата можете сачекати аутобус који саобраћа на линији Шумарска школа - Магнохром. Последња станица ове линије се налази управо код аеродрома Бреге.

Ако долазите аутом, при изласку из Краљева Доситејевом улицом, 300м након проласка Мол бензинске пумпе скрените десно, прођите испод подвожњака и продужите право још 500м до уласка на наш аеродром.
Ако улазите у Краљево Доситејевом улицом (из правца Крагујевца или правца Ратине, односно Врњачке Бање обилазницом) 500м након преласка пружног прелаза искључите се десно, па испод надвожњака скрените десно и продужите још 500м до уласка на наш аеродром.